На Кролевеччині відзначили День пам’яті та примирення
Поділитися в
Копіювати посилання
Як повідомили у Кролевецькій районній раді, сьогодні, 8 травня, відбулися заходи до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які тривали у всіх сільських радах району. У навчальних закладах відбулися години пам’яті, творчі мистецькі заходи, книжкові експозиції, виставки малюнків.
Після обіду, у районному Будинку культури було поведено вечір-реквієм «Нетлінні кола світлої пам’яті» за участі майстрів мистецтв, художніх аматорських та ветеранських самодіяльних колективів.
Після урочистостей було покладено квіти до пам’ятних знаків загиблих у роки війни.

Фото: Кролевецька районна рада
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
