На Кролевеччині впоралися зі снігом

 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомляють на офіційному сайті Кролевецької міської ради.

За даними Сумського обласного гідрометцентру, внаслідок вчорашньої негоди, на території Кролевеччини утворився сніговий покрив висота якого сягає 6 сантиметрів. Комунальні служби громади, а також підприємства та окремі підприємці, які на договірних умовах допомагають у розчистці снігу, вийшли на прибирання пізно ввечері, 13 січня, коли сніговий покрив вже був достатній для залучення спеціалізованої техніки.

Як повідомили у відділі житлово-комунального господарства Кролевецької міської ради, для розчищення центральних вулиць міста Кролевець важку техніку надав ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод».

Мікрорайони міста розчищалися від снігу відповідно до укладених договорів з МКП «Ремдільниця». Зокрема, мікрорайон Андріївка – Володимир Стариченко, Гончарівка – Ігор Ткаченко, район Підстанції та ЗОШ № 2 – Олександр Дячок. Інші мікрорайоні міста – МКП «Ремдільниця», яка залучила 4 одиниці снігоприбиральної техніки. Прибудинкові території розчищали працівники та техніка КП «Кролевецька ЖЕК».

У селах району прибирання снігу здійснювалося підприємствами, аграрними формуваннями та фізичними особами, що мають відповідну техніку та здійснюють свою діяльність на відповідних територіях згідно домовленостей з виконуючими обов’язки старост.

«За досить короткий термін було укладено договори на розчистку снігу з приватними суб’єктами господарювання, також в необхідній кількості заготовлено суміш для підсипки доріг та тротуарів, розроблено відповідні маршрути. Суттєву підтримку в даному питанні надає наш основний інвестор – ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод». Оперативно спрацювали і комунальні служби міста, тож можемо констатувати, що на Кролевеччині з снігом впоралися успішно. Користуючись нагодою, також хочу подякувати керівництву заводу силікатної цегли за безкоштовну передачу значної кількості піску та депутату Кролевецької міської ради Олександру Дячку за допомогу у доставці та придбанні гранвідсіву для підсипки тротуарів», – повідомив заступник Кролевецького міського голови Олег Шприндель.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: