Виговська

На Кролевеччині виявлено “липових” матерів-одиначок

Кримінал | 11:09, 21.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили в Кролевецькому ВП, на території міста Кролевець та району співробітниками відділення поліції було виявлено осіб, які з метою заволодіння чужим майном та особистого збагачення, незаконно отримали соціальну допомогу для одиноких матерів.

За вище вказаними фактами, Кролевецьким відділенням поліції було зареєстровано декілька кримінальних проваджень передбачених ч.1 ст.190 КК України (заволодіння чужим майном шляхом обману), ч.1 ст.358 КК України (підроблення офіційного документа, який видається чи посвідчується установою, яка має право видавати чи посвідчувати такі документи, і який надає права або звільняє від обов’язків, з метою використання його підроблювачем), ч.4 ст.358 КК України (використання завідомо підроблених документів).

Так, в одному з випадків, жінка, формально перебуваючи у шлюбних відносинах з батьком своєї дитини, з яким вела спільне господарство, умисно повідомила соціальному працівнику неправдиву інформацію, яка була нею внесена в тексти заяви «Про призначення усіх видів соціальної допомоги», про те, що вона є одинокою матір’ю та приховала таку інформацію шляхом умисного замовчування при перевірці її соціальними працівниками. В подальшому, про вказаний факт уповноважених службових осіб управління праці соціального захисту населення не повідомила, хоча була обізнана про обов’язок повідомляти органи праці та соціального захисту населення, про факти зміни у складі сім’ї.

На підставі поданих завідомо підроблених документів, особі було призначено соціальну допомогу як одинокій матері та нею було отримано грошові кошти. Своїми діями жінка завдала збитків державі в особі управління праці соціального захисту населення.

Нагадаємо, що згідно ст.18-1 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», жінка, яка має дітей від особи, з якою вона не перебувала і не перебуває в зареєстрованому шлюбі, але з якою вона веде спільне господарство, разом проживає і виховує дітей, права на одержання допомоги, встановленої на дітей одиноким матерям не має.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: