На Кролевеччині закладено кошти на харчування дітей

 Поділитися

Поділитися в

Зокрема, як прописано в бюджеті об’єднаної територіальної громади на придбання продуктів харчування для дошкільних закладів заплановано використати понад 1 мільйон 691 тисячу гривень, для загальноосвітніх закладів – понад 2 мільйони гривень.

Вартість одного діто-дня обрахована для різних вікових груп дітей, зокрема для дошкільних закладів від 1 до 3 років – 4, 8 грн., від 3 до 6 (7) років – 6, 4 грн.; для загальноосвітніх: від 1 до 3 років – 6,6 грн., від 3 до 6 (7) років – 9 грн, для учнів 5-11 класів – 7 гривень.

Згідно з Пояснювальною запискою до міського бюджету, враховано зменшення розміру плати за харчування у дошкільних навчальних закладах на 50% для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей.

Повністю звільняються від сплати за харчування у дошкільних навчальних закладах малозабезпечені, діти з інвалідністю, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-сироти.

Також, згідно рішення депутатського корпусу Кролевецької районної ради, закладено кошти на харчування учнів 1-4 класів у загальноосвітніх закладах району, вартість харчування установлена в сумі 11 грн.\день. За рахунок районного бюджету також будуть харчуватися учні 5-11 класів наступних категорій: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з особливими потребами, що навчаються в інклюзивних класах, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти, батьки яких проходять строкову військову службу та військову службу за контрактом, діти, батьки яких є учасниками бойових дій, діти внутрішньо переміщених осіб.

Установлено на рівні 16 грн\день харчування дітей в садочках Бистрицької, Буйвалівської, Литвиновицької, Добротівської, Локнянської, Яровської, Божківської сільрад; на рівні 11 грн\день – Камінського, Білогривського та Гречкинського НВК. З них 40% – батьківська плата, а 60% – кошти районного бюджету.

У дошкільних закладах також визначені пільгові категорії, зокрема  зменшується розмір плати за харчування на 50% для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей. Повністю харчуються за рахунок районного бюджету діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти, батьки яких проходять строкову військову службу та військову службу за контрактом, діти, батьки яких є учасниками бойових дій, діти внутрішньо переміщених осіб.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: