На Кролевеччині зареєстровано 74 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Суспільство | 14:20, 16.01.2018
 Поділитися

Поділитися в

За повідомленням начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Алли Мусієнко, у Кролевецькому районі зареєстровано 74 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Виявлено 42 сім’ї, в яких діти опинились у складних життєвих обставинах.

Сьогодні соціальні сироти  в районі становлять 78 %  від загальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Також начальник служби зауважила, що у грудні 2017 року  сесією  районної ради  затверджена  районна програма з реалізації Конвенції ООН  про права дитини на 2018-2020 роки. Згідно даної програми робота служби у справах дітей буде  здійснюватись за напрямками:охорона здоров’я та формування здорового способу життя дітей, забезпечення пріоритетності влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського  піклування,  в сім’ї громадян,  соціальне забезпечення та підтримка сімей з дітьми, запобігання соціальному сирітству, соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського  піклування.

Як повідомляється на сайті Сумської ОДА, Загалом на Сумщині ця цифра становить 2048. Це  1% від загальної кількості дітей області. Про це зазначила заступник начальника служби у справах дітей Сумської облдержадміністрації Віра Тютюнник.

На Сумщині лідерами по кількості створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу є Суми, Ромни та Роменський район. Найбільше дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, виховується у зазначених вище сімейних формах у Краснопільському районі.

Наразі у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу у нашому регіоні виховується 453 дитини з числа сиріт та позбавлених батьківського піклування.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: