На Кролевеччині злагоджено борються зі сніговим колапсом

 Поділитися

Поділитися в

Снігоочищувальна техніка виїхали на свої ділянки 12 лютого, о третій ночі. Про це повідомляє Кролевецька міська рада.

Станом на 11.00 у місті Кролевець на розчищенні снігу працює 5 одиниць техніки МКП «Ремдільниця», також допомагають у розчищенні 2 трактори «John Deere» надані на благодійній основі ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод». За власні кошти ТОВ «Кролевець Елеватор» розчищає мікрорайон Подолове.

У Андріївці задіяний транспорт Ремдільниці, а також Кролевецького міжрайонного водного господарства. Також одну одиницю техніки надало ТОВ «Агроспаське». Працює по одному трактору КП «Кролевецька ЖЕК», ФОП «Дячок» та ФОП «Ткаченко».

Працівники Ремдільниці та ЖЕКу задіяні у розчистці від снігу зупинок та тротуарів. Усі максимально згуртувалися, щоб протистояти негоді. Депутати Кролевецької міської ради також долучилися до даної роботи.

Складнощі з розчисткою виникають на ти ділянках міських вулиць, де водії залишають свій транспорт на проїжджих частинах. Саме з цієї причини снігоприбиральна техніка не може провести якісну розчистку. Це також стосується і прибудинкових територій.

Як повідомляють на сайті Кролевецької міської ради, станом на 10.30 ситуація з снігоприбиранням на території сіл Кролевецької міської громади контрольована.

У селі Алтинівка боролося з негодою фермерське господарство «Хоменко», приступила до очистки у селі Майорівка техніка ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод», яка також розчищає  села Бистрик, Безкровне, Ковбасине, Марухи, Папкине, Прогрес, Ретик, Соломашине, Срібровщина, Червона Гірка, Білогриве, Медведеве, Пасіка, Перемога, Сажалки, Хрещатик, Шлях, Гречкине, Васильківщина, Воронцове, Дідівщина, Заріччя, Пиротчине, селище Луч, Буйвалове, Миколаєнкове, Неровнине, Свидня, селище Мирне, Зазірки, Калашинівка, Новоселиця, Литвиновичі, Антонівка, Воргол, Ярове, Загорівка, Ярославець, Покровське.

Крім того,  до прибирання снігу долучилися ФОП «Мироненко», ТОВ «Обрій», ТОВ «Дубовицьке», ТОВ «Полісся», ТОВ «Десна», ТОВ СП «Нібулон», ФОП «Козлов», ТОВ «Агроспаське», ДП «Кролевецьке ЛМГ», ПП «Камінське», які працювали на закріплених територіях сіл громади. Деякі населені пункти вже розчищені, до розчистки інших техніка приступить найближчим часом, проте робота йде планово і злагоджено.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: