На Кролевеччині зросла кількість роботодавців, однак стало менше працівників

Суспільство | 20:37, 11.02.2020
 Поділитися

Поділитися в

За інформацією директора Кролевецької районної філії центру зайнятості Людмили Шумило протягом минулого року,  послугами організації скористалось 1668 шукачів роботи. Фахівці центру допомогли з працевлаштуванням 446 кролевчанам. Серед затребуваних роботодавцями професій були водії, продавці непродовольчих товарів, машиністи (кочегари) котельні, швачки, майстер з педикюру.

Додатково 162 безробітні були залучені до громадських робіт тимчасового характеру.

«Загальна сума коштів, використана на громадські роботи для безробітних, склала 330,3 тис. грн., у т.ч. 183,0 тис. грн. місцевих бюджетів, 147,9 тис. грн. коштів Фонду. Середня тривалість участі безробітних у громадських роботах склала 27 днів. Найбільше тимчасових робочих місць було створено в ТОВ «АрмаПром», «Десна», КП КРКП «Акватермо», ФОП Кривогуб, відокремлема фермерська садиба Стариченка, ЖЕК, СТОВ «Ранок»» – проінформувала очільниця установи.

Варто зауважити, що минулого року на Кролевечиині на 10 осіб зросла кількість роботодавців, але при цьому зафіксоване зменшення середньої чисельності працівників (з 6141 у 2018 році до 6096 у 2019 році).

Активно співпрацюють фахівці центру зайнятості і з освітніми закладами міста та району. Профорієнтаційні послуги отримали 1265 осіб.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: