Виговська

На Кролевецькому ринку не працюватимуть ні м’ясний, ні молочний павільйони. Виїзні ринки заборонені у селах району

Торгівля | 19:28, 24.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

Таке рішення було прийняте під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у рамках запровадження карантинних заходів, – повідомляє Сумська ОДА

Так, згідно з протоколом засідання комісії від 23 березня, доручено головному управлінню Держпродспоживслужби в Сумській області, Головному управлінню Національної поліції у Сумській області, головам районних державних адміністрацій, рекомендовано міським головам та головам ОТГ вжити заходів щодо заборони роботи продуктових та речових ринків, а також встановити контроль за недопущенням стихійної торгівлі на території області.

 У Кролевецькій районній державній адміністрації, в свою чергу, спростували інформацію, яка розповсюджується серед мешканців району щодо роботи продуктових магазинів у селах. Так, усі заклади роздрібної торгівлі продуктами харчування продовжуватимуть працювати, як і раніше.

Нагадаємо, згідно рішення Уряду, також дозволена робота закладів торгівлі пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торгівельної діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосування адресної доставки замовлень, за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту. Карантинні обмеження встановлені до 4 квітня.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: