Виговська

На недопущення поширення короновірусу в Кролевецькому районі передбачили біля 800 тисяч гривень

Бюджет, Медицина | 16:23, 12.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 12 березня відбулася позачергова сесія міської ради. Її скликання було ініційоване необхідністю прийняття рішень про перерозподіл коштів резервного фонду бюджету міської ради для вжиття відповідних заходів щодо мінімізації ризиків поширення короновірусу на території Кролевецької ОТГ.

Так, згідно з рішеннями депутатів міської ради, на придбання необхідних кисневих концентраторів, захисних костюмів, респіраторів, засобів захисту, дезинфекції, антисептиків, марлевих пов’язок, предметів гігієни для працівників ЦРЛ, освіти, житлово-комунальної та сфери соціального захисту виділено з бюджету міської ради 414,9 тисяч гривень. Зокрема, у даній сумі коштів передбачено і виділення 90 тисяч гривень на придбання 300 тест-систем для виявлення коронавірусу.

Також, як розповіла депутатам міської ради, присутня на сесії т.в.о. голови Кролевецької РДА Валентина Тищенко, з резервного фонду районного бюджету наразі буде виділено понад 375 тисяч гривень на забезпечення недопущення розповсюдження вірусу в районі. Вона зазначила, що, у разі виявлення хворого з коронавірусом, потрібно буде виділяти кошти і на харчування, на стимулювання медичних працівників, медикаменти та інші цілі, дивлячись на ситуацію. Загалом, за попередніми розрахунками, на місяць потреба складе близько 1,2 мільйона гривень.

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: