Виговська

На перевізників в Кролевецькому районі складають протоколи про адміністративні правопорушення

Перевезення | 19:24, 10.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

Заступник голови Кролевецької районної державної адміністрації Сергій Курочка провів робочу нараду з питання проведення комплексу профілактичних заходів на пасажирському  транспорті „Увага. Серпень – масові перевезення”. Нарада відбулася за участю відповідальних сторін, зокрема й перевізників, які здійснюють пасажирські перевезення на території району.

Під час наради перевізникам рекомендовано звернути увагу на проведення додаткових інструктажів з водіями, щодо дотримання вимог Положення про робочий час та під час  відпочинку водіїв колісних транспортних засобів, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 07.06.2010 № 340. Також було наголошено на обов’язковому зберіганні автобусів у спеціально пристосованих для цього місцях, утриманні їх у належному технічному стані.     .

Особливу увагу на нараді було приділено виконанню правил безпеки при перевезенні організованих груп дітей до місць відпочинку та оздоровлення, наявності супроводжувача при перевезенні одного і більше дітей. Слід знати, що перевозити дітей мають право тільки ті водії, у яких стаж керування автобусами не менше п’яти років.

Починаючи з 3 серпня, коли почав впроваджуватися комплекс профілактичних заходів на пасажирському транспорті ”Увага.Серпень – масові перевезення”, за фактами порушення Правил дорожнього руху, на водіїв маршрутних автобусів, співробітниками поліції складено 4 протоколи про адміністративні правопорушення.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: