На Північно-Слобожанському напрямку прикордонники знищили ворожий склад БК, танк, БТР, гармату та укриття
Суспільство 17:58, 23.05.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Прикордонники підрозділу РУБпАК «Прайм» 5 прикордонного загону системно послаблюють спроможності росіян вести війну, знищуючи військову компоненту на Північно-Слобожанському напрямку.
Оператори БпЛА виявили та знищили ворожий польовий склад БК, танк, БТР, гармату Д-30, автівку, взводний опорний пункт, бліндаж та укриття противника. Окрім цього, окупанти понесли втрати й в живій силі, повідомили у Державній прикордонній службі України.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
