На повноцінне харчування дітей в Кролевецькій ОТГ виділено понад 5 мільйонів гривень

Освіта | 10:09, 30.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

На черговій сесії Кролевецької міської ради (ОТГ) депутати проголосували за зміни до Програми розвитку освіти на 2018 рік.

Зокрема, до основних пріоритетів та завдань Програми, задля збереження та зміцнення здоров’я дітей з раннього дитинства для забезпечення повноцінного харчування дітей за рахунок місцевого бюджету для закладів дошкільної освіти з бюджету громади виділено 1 мільйон 685, 37 тисяч гривень.

Також, задля виконання завдань з підвищення надання якості освітніх послуг закладами загальної середньої освіти, модернізації існуючої матеріально-технічної бази, для забезпечення повноцінного, збалансованого харчування дітей з бюджету ОТГ виділено 3 мільйони 614,203 тисячі гривень.

У даній Програмі передбачене співфінансування даних цілей за рахунок обласного бюджету та інших джерел.

Нагадаємо, згідно з Пояснювальною запискою до міського бюджету, враховано зменшення розміру плати за харчування у дошкільних навчальних закладах на 50% для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей.

Повністю звільняються від сплати за харчування у дошкільних навчальних закладах малозабезпечені, діти з інвалідністю, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-сироти.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: