На проведення першочергових робіт у села Кролевецької громади буде направлено 4 мільйони гривень

 Поділитися

Поділитися в

Згідно з чітко визначеним графіком старости Кролевецької об’єднаної громади зустрічаються з керівництвом Кролевецької міської ради для розроблення плану першочергових заходів, які потрібно втілити протягом 2021 року.
Як повідомляють у Кролевецькій міській раді, в міському бюджеті передбачені 4 мільйона гривень, які перейшли як вільні залишки із сільських бюджетів, вони будуть направлені на проведення першочергових робіт та придбання необхідного інвентарю для забезпечення життєдіяльності селян. Також старости отримають на дані напрямки робіт додаткові кошти у розмірі від 24 до 46 тисяч гривень, у залежності від кількості населення, що проживає в селах.

«Варто передбачити придбання бензопил, косарок та іншого інвентарю, який необхідний для забезпечення першочергових потреб у скошуванні бур’янів, покосу трави, проведення робіт із благоустрою. Також по кожному селу напрацюємо план роботи на рік та будемо спільно розробляти Стратегію розвитку Кролевецької громади до 2027 року», – зауважив Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН.

У ході зустрічей старости звертають увагу на різні проблемні моменти та шляхи їх розв’язання, проте найбільш болючі питання практично в кожному селі однакові – це дороги, водозабезпечення, спилювання аварійних дерев, розчищення та благоустрій кладовищ, вивіз сміття, ремонт соціальної сфери, освітлення населених пунктів, ремонт меморіалів та пам’яток тощо.

«У селах буде організовано централізоване вивезення сміття, до розчищення кладовищ та спилювання аварійних дерев вже приступила комунальна служба громади, а навесні ці роботи будуть розширені, тому зараз старости мають подбати про оформлення відповідних дозволів. Освітлення будемо робити, як тільки завершаться тендерні процедури з даного питання. Усім селам громади, завдяки ініціативності та дієвості старост, буде приділена максимальна увага», – повідомляє очільник громади.

Крім того, офіційний сай Кролевецької міської ради повідомляє, що у селах ще не до кінця сформована структура старостатів, вирішується питання із забезпечення такими важливими фахівцями, як діловоди, а землевпорядники досіпродовжують працювати в селах громади.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: