На ремонт вулиць Жаркова та Гвардійської виділено 3 мільйони гривень

Влада, Дороги | 11:58, 23.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Стало відомо, що розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації Дмитра Живицького на дороги по вулиці Жаркова та Гвардійська (до садочка № 7) у Кролевці направлено 3 мільйона гривень. Дане рішення було прийняте зважаючи на численні клопотання та звернення депутата Сумської обласної ради Олександра Слюсаря.

«Ще на першому прийомі громадян до мене звернулися мешканці вулиць Гвардійська та Жаркова щодо стану дорожнього покриття на даних ділянках. Особливо багато звернень надходило від батьків вихованців садочка № 7, які в дощ та негоду, намагаються пробратися до дошкільного закладу. Дане питання підіймав і перед керівництвом Кролевецької громади, проте у міському бюджеті коштів на дані роботи немає,. Проте, завдяки працівникам Кролевецької міської ради вдалося швидко підготувати необхідну документацію для ремонту доріг на даних вулицях», – розповів Олександр Слюсар.

Він подякував за підтримку та розуміння народному депутату України Михайлу Ананченку та голові Сумської облдержадміністарції Дмитру Живицькому за те, що підтримали його звернення, адже обласний депутат впевнений, що першочергово потрібно відновлювати саме ті дороги, які ведуть до шкіл, садочків, лікарень, тим самим забезпечуючи вільний та безпечний доступ до об’єктів соціальної інфраструктури.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: