На розвиток освіти в Кролевецькій ОТГ потрібно понад 13 мільйонів гривень

Освіта | 19:56, 12.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

Наприкінці лютого, на останній сесії міської ради, депутати затвердили Програму розвитку освіти Кролевецької міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018 рік.

Програма розроблена управлінням освіти, молоді, спорту, культури і туризму  та виконкомом Кролевецької міської ради, за основними пріоритетами по напрямкам: дошкільна освіта, загальна середня освіта, оздоровлення та відпочинок, позашкільна та інклюзивна освіта. Представляла програму перед депутатським корпусом начальник управління Наталія Діброва.

Під час голосування депутат міської ради Валерій Чечель запропонував внести до Програми, як один з пріоритетів – співпрацю з закладами профтехосвіти, зокрема Реутинським аграрним ліцеєм, адже випуск робітничих кадрів є державною політикою.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідний для реалізації даної програми складає понад 13 мільйонів гривень. Фінансування відбуватиметься з державного, обласного, міського бюджетів та інших джерел. Впроваджуватиметься вона протягом 2018 року.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: