На сесії Конотопської районної ради внесли зміни до бюджету

Засідання | 15:00, 23.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

22 січня відбулася сесія Конотопської районної ради. Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook голова Конотопської районної ради Віктор Бик. Представляючи інтереси 8 територіальних громад, на сесії прийняли звернення до Президента України,  Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України  щодо вирішення питання зниження цін на енергоносії для населення.

Крім того, на пленарному засіданні відзвітував про стан законності та правопорядку за 2020 рік керівник Конотопської місцевої прокуратури Андрій Наталич.

Депутатський корпус затвердив звіти про виконання програми економічного і соціального розвитку Конотопського району на 2019 та наступні роки, а також звіти про виконання районних бюджетів Конотопського, Буринського, Кролевецького і Путивльського районів за 2020 рік.

В ході сесії районна рада затвердила районну програму підтримки органів виконавчої влади та заходів соціально-економічного розвитку Конотопського району на 2021 рік.

Були внесені зміни та доповнення до програми економічного і соціального розвитку Конотопського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки, а також зміни до районного бюджету Конотопського району на 2021 рік.

Депутати прийняли рішення з питань пов’язаних з депутатською діяльністю, а також затвердили план роботи районної ради на 1 півріччя 2021 року.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: