На Сумщині чоловік підірвав гранату: є постраждалі
Поліція 19:06, 10.05.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
До поліції надійшло повідомлення про чоловіка з гранатою на одній із вулиць у місті Охтирка. На місце прибули працівники сектору реагування патрульної поліції, дільничний офіцер поліції та співробітник УПО.
Під час перемовин з правоохоронцями чоловік привів гранату в дію. Унаслідок вибуху тілесні ушкодження отримав сам чоловік, троє поліцейських та один цивільний. Усіх постраждалих госпіталізовано.
На місці працює слідчо-оперативна група поліції.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
