На Сумщині перевірять стан доріг

Дороги | 19:28, 22.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

Працівники відділу БДР розпочинають весняний комісійний огляд вулично-шляхової мережі, – про це повідомляють на сторінці патрульної поліції Сумщини.

Так, з 16 березня до 17 квітня працівники відділу безпеки дорожнього руху (БДР) управління патрульної поліції в Сумській області проведуть весняний комісійний огляд вулично-шляхової мережі області.

Його мета – визначення стану експлуатаційного утримання доріг загального користування, вулиць та залізничних переїздів і належної підготовки їх до літнього періоду експлуатації.

Особливу увагу під час огляду приділятимуть організації роботи щодо приведення вулично-шляхової мережі в безпечний для руху стан:
стан покриття проїзної частини (наявність деформації у вигляді ямковості, осідань, колійності та ін.), узбіч, тротуарів;
наявність та стан дорожньої розмітки;
забезпечення видимості, технічних засобів організації дорожнього руху;
стан функціонування зовнішнього освітлення;
стан утримання смуг відведення та придорожніх територій;
облаштування залізничних переїздів.

Окрему увагу приділять облаштуванню аварійно-небезпечних ділянок та місць концентрації ДТП.
Усі недоліки в утриманні вулично-шляхової мережі ретельно фіксуватимуться в актах огляду. За їх результатами будуть визначені обсяги першочергових робіт. Власникам вулично-дорожній мережі будуть надані відповідні вимоги, а також визначені чіткі строки їх виконання.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: