На Сумщині підірвали приміщення національної лотереї

Події 20:27, 29.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 28 травня, близько опівночі на лінію «102» надійшло повідомлення про те, що невідомий закинув у приміщення, де розташовується національна лотерея, якийсь предмет, що згодом вибухнув. Про це повідомили в Шосткинському відділі поліції, пише Шостка.INFO.

На місці події працювали правоохоронці. Проводиться перевірка, з’ясовуються причини і обставини інциденту. Відкрито кримінальне провадження. Деталі поки що не повідомляються.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору