На Сумщині підірвали приміщення національної лотереї
Події 20:27, 29.05.2019
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 28 травня, близько опівночі на лінію «102» надійшло повідомлення про те, що невідомий закинув у приміщення, де розташовується національна лотерея, якийсь предмет, що згодом вибухнув. Про це повідомили в Шосткинському відділі поліції, пише Шостка.INFO.
На місці події працювали правоохоронці. Проводиться перевірка, з’ясовуються причини і обставини інциденту. Відкрито кримінальне провадження. Деталі поки що не повідомляються.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
