На Сумщині розпочався процес реорганізації райдержадміністрацій

Децентралізація | 17:12, 17.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

Голова облдержадміністрації Василь Хома підписав розпорядження про утворення комісій з реорганізації 13 райдержадміністрацій. Цими розпорядженнями у 13 районних адміністраціях утворюються комісії з реорганізації, визначаються голови комісій та їх персональний склад. Про це повідомляють на офіційному сайті Сумської ОДА.

Згідно з розпорядженнями, голови комісій мають у семиденний строк з дня видання розпоряджень підготувати та подати відповідні плани заходів з реорганізації райдержадміністрацій.

Також голови комісій з реорганізації мають у десятиденний строк з дня видання розпорядження утворити комісії з інвентаризації майна, активів та зобов’язань.

«Процес реорганізації райдержадміністрацій – динамічний і має пройти відповідно до норм законодавства. Тому він перебуває на моєму особистому контролі, – наголосив Василь Хома. – Щомісяця до 10 числа голови комісій повинні інформувати Сумську облдержадміністрацію про хід реорганізації».

Облдержадміністрація на постійній основі супроводжуватиме райдержадміністрації в реалізації заходів щодо реорганізації. Примірні плани заходів з реорганізації вже надіслані до райдержадміністрацій.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: