На Сумщині російський шахед поцілив у багатоповерхівку: семеро людей травмовано

Суспільство 06:52, 8.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

Трьома ударними БпЛА росія атакувала Охтирську громаду цієї ночі, розповів голова Сумської ОВА Олег Григоров.

Поцілили у багатоповерхівку.

На цю мить в Охтирці семеро постраждалих внаслідок ударів російських БпЛА по багатоповерхівці

Усіх людей доставили до лікарні. Двох госпіталізували – вони під наглядом медиків. П’ятьом надали допомогу та відпустили на амбулаторне лікування.

Будинок зазнав масштабних пошкоджень. Частина мешканців, почувши загрозу, встигла спуститися у підвал, частину – деблокували з пошкоджених поверхів.

Для ліквідації наслідків надзвичайної події розгорнуто штаб.

Працюють пункти незламності для мешканців пошкоджених осель, людям надають необхідну підтримку.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору