На Сумщині учасникам АТО передано у власність понад 7908 га земель

 Поділитися

Поділитися в

Головним управлінням Держгеокадастру у Сумській області затверджено 4239 проектів землеустрою та передав у власність учасникам АТО земельні ділянки загальною площею понад 7908 гектарів за час реалізації ініціативи в частині забезпечення земельними ділянками учасників антитерористичної операції. Про це йдеться на офіційному сайті установи.

У поточному році  землевпорядниками Сумщини видано 2207 наказів, з них 1714 наказів «Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою» на площу понад 3290 га та 493 наказів «Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність» на площу 943 га.

Із загальної кількості виданих дозволів левову частку займають саме накази на земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства– 1703 на площу понад 3288 га.

Зокрема, найбільш інтенсивно триває робота щодо надання дозволів на розроблення документації із землеустрою у 2018 році у Білопільському районі – 396 наказів, у Лебединському – 210 наказів, у Конотопському району – 197 наказів, у Роменському районі – 189 наказів, у Великописарівському районі – 160 наказів.

Джерело: The Sumy Post

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: