На Сумщині вакцинуватимуть дітей від 12 років за згоди батьків

 Поділитися

Поділитися в

За бажанням батьків на Сумщині щеплюватимуть від коронавірусу дітей від 12 років. Це робитимуть вакциною Американської компанії Pfizer. До цього щеплення цією вакциною робили дітям з 16 років, а рештою вакцин – з 18.

За словами заступниці начальника обласного управління охорони здоров’я Галини Хомети, масової вакцинації дітей в області немає і щеплення має бути обґрунтоване серйозними причинами.

“Або дитина повинна поїхати навчатися в країну, у якій обов’язкові є наявність щеплення, або дитина з серйозним ризиком отримати складну форму захворювання”, – пояснює Галина Хомета.

Для того, аби дитину щепили, батьки мають звернутися до свого педіатра. На думку сумчанок, з якими поспілкувались журналісти Суспільного щеплення для дітей не потрібне, хоча це полегшить життя під час подорожей.

“Вже паспорти маємо із чоловіком. Я б хотіла, щоб і в цьому віці вже зробили. Це дуже добре було б. Для подорожі це, як додаток до щастя, а так просто для власного спокою”, – говорить сумчанка Ксенія Галахова.

За словами Галини Хомети, наразі на Сумщині жодну дитину не щепили від COVID – 19. На залишку цієї вакцини в області є 6 156 доз, які чекатимуть другого щеплення.

Загалом на Сумщині наразі працює сім центрів масової вакцинації. Один з них в універмазі Київ у Сумах. Тут можна щепитися вакциною “Модерна” з 9-ї до 13-ї години.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: