На Сумщині відкрили нові навчально-наукові лабораторії

Інвестиції, Наука | 08:45, 18.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

У відкритті лабораторії діагностики полімеразно-ланцюгової реакції та лабораторії екологічного землеробства і природокористування у Сумському національному аграрному університеті взяли участь голова облдержадміністрації Микола Клочко та керівник апарату Дмитро Живицький.

Призначення лабораторій – це навчання студентів та магістрів методам дослідження молекулярної біології та генетики, проведення молекулярно-генетичних досліджень в агрономії та ветеринарії.

За словами очільника області Миколи Клочка дуже важливо, що на Сумщині є такий вищий навчальний заклад аграрного спрямування, щовідповідає вимогам сьогодення. Підтвердженням цього є студенти з багатьох регіонів України та майже 500 студентів з 27 країн світу, котрі навчаються тут.

«Ці лабораторії насправді унікальні не тільки для Сумщини, але і для всієї України, адже аграрний сектор є одним з головних рушіїв економіки», – наголосив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Живицький.  

 

«Наші нові контакти з Сумським національним аграрним університетом допоможуть спільно розвивати напрямки співпраці, що стосується харчових технологій. Ми налаштовані дуже тісно взаємодіяти з Сумським національним аграрним університетом для того, щоб у майбутньому разом виробляти високоякісні продукти», – розповів представник німецької делегації  Олаф Кнаппе.

Микола Клочко подякував іноземним інвесторам за увагу до Сумської області, зацікавленість у розвитку бізнесу саме в нашому регіоні.

«Гості відвідали наш аграрний університет. Вони задоволені побаченим, готові співпрацювати. Мені дуже приємно, що Сумська область все більше стає привабливою для інвесторів, і вони бачать в ній великий потенціал. Ми ще раз переконалися, що коли наука, влада та бізнес співпрацюють, завжди є результат», прокоментував голова облдержадміністрації.    

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: