На території агролісгоспу планують створити понад 43 гектари лісу

 Поділитися

Поділитися в

Щоб привернути увагу громадськості та молоді до такого важливого та відповідального процесу як створення лісів, вже не один рік поспіль  ДП «Кролевецький агролісгосп» долучається до акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».

“Садіння лісу в межах даної акції, яка ініційована Державним агентством лісових ресурсів України та Товариством лісівників України, це завжди свято, адже до посадки долучаються люди, які не причетні до професії лісівника, але прагнуть поспілкуватися з природою та зробити свій внесок у примноження зелених скарбів.  Напевне тому, з кожним роком, все більше бажаючих приєднатися до таких заходів. Адже,  коли людина власними руками спробує посадити дерево і відчує цю нелегку справу, то в майбутньому вона не захоче його знищити”, – розповідає директор підприємства Іван Груша.

Так, вчора, 26 квітня, працівники Кролевецької районної державної адміністрації разом з працівниками агролісгоспу взяли активну участь у посадці лісу в Кролевецькому лісництві, в урочищі Борок. Садили головну лісоутворюючу породу – сосну звичайну.

Традиційно фахівці агролісгоспу провели короткий інструктаж і показали, як працювати мечем Колесова та як правильно садити сіянці молодих дерев. Після цього всі разом взялися до справи з ентузіазмом та працювали у піднесеному настрої, з величезним задоволенням.

У день завершення акції було посаджено 8 тисяч сіянців сосни звичайної на площі 1,2 га. Загалом, під час весняної посадки в районі лісовим підприємством заплановано створити  43,8  га лісових культур.

“Дякую всім, хто цьогоріч долучився до посадки лісу, зокрема представникам державної влади та органів місцевого самоврядування, які стали активними учасниками Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» на землях Кролевецького агролісгоспу. Ми всі були як одна команда, яка робила гарну справу для наступних поколінь. Окреме велике спасибі лісівникам нашого підприємства. Вони на відмінно справилися з поставленими завданнями”, – наголосив директор ДП “Кролевецький агролісгосп” Іван Груша.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: