Над Сумщиною збили 9 ворожих БпЛА
Війна 10:45, 23.11.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні вночі, 23 листопада у небі над Сумщиною наші зенітники збили 9 ворожих “Шахедів”.
Всього з початку року підрозділами ППО області знищено 570 російських безпілотників. Кожен з них спрямовувався на вбивство наших людей, на руйнування наших домівок, знищення систем життєзабезпечення населених пунктів.
«Дякуємо нашим Захисникам неба за злагоджену роботу, ефективне використання зброї, захист і збережені життя. Слава Україні! Героям слава!», – зазначили у Сумській ОВА.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
