Над Сумщиною збили 9 ворожих БпЛА

Війна 10:45, 23.11.2024
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні вночі, 23 листопада у небі над Сумщиною наші зенітники збили 9 ворожих “Шахедів”.

Всього з початку року підрозділами ППО області знищено 570 російських безпілотників.  Кожен з них спрямовувався на вбивство наших людей, на руйнування наших домівок, знищення систем життєзабезпечення населених пунктів.

«Дякуємо нашим Захисникам неба за злагоджену роботу, ефективне використання зброї, захист і збережені життя. Слава Україні! Героям слава!», – зазначили у Сумській ОВА.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору