Наміри підтвердили фінансами

 Поділитися

Поділитися в

Як вже повідомлялося раніше, у Кролевецькій міській раді з’явилося нове управління, яке створене заради реалізації повноважень органу місцевого самоврядування у сфері управління комунальною власністю, в галузі будівництва, житлово-комунального  господарства, побутового обслуговування тощо. Запрацює дане новоутворення з 1 лютого і матиме довгу юридичну назву – управління житлово-комунального господарства, будівництва та комунальної власності Кролевецької міської ради.

Задля забезпечення діяльності управління, депутатський корпус проголосував за внесення змін до міського бюджету на 2018 рік і виділив з загального фонду на його функціонування більше 11 мільйонів гривень. Дана сума бюджетних коштів включає як заробітну плату майбутніх працівників, придбання необхідних предметів, матеріалів, обладнання, оплату послуг, так і питання організації благоустрою населених пунктів громади (понад 9 млн. грн.).

Також, зі спеціального фонду міського бюджету, виділено даному управлінню, як головному розпоряднику коштів, понад 8 мільйонів гривень на забезпечення експлуатації та технічного обслуговування житлового фонду, забезпечення функціонування підприємств, установ та організацій відповідної галузі громади, будівництво об’єктів жкг та капітальні ремонти тощо.

З 1 лютого дане управління буде керувати і дорожніми роботами. На сесії, 18 січня, змінами у програму соц.-економ. розвитку, депутати визначили конкретні суми на покращення  дорожньої інфраструктури міста. Понад 3 мільйони гривень закладено на наступні роботи:

 • Придбання обладнання для виконання ямкового ремонту – 210 тис. грн;
 • Реконструкція частини тротуару по вул. Преображенська – 85 тис. грн;
 • Ремонт дороги по вул. Василя Стуса – 426,831 тис. грн;
 • Виготовлення документації для кап. ремонту вул. Гончарівської – 28 тис. грн;
 • Грейдування доріг міста – 145 тис. грн;
 • Капітальний ремонт тротуарів по  пр-т Миру, вул. Європейська, вул. Героїв України – 1200 тис. грн;
 • Ремонт тротуару по вулиці Франка (біля будівлі Кролевецького районного суду) – 150 тис. грн;
 • Поточний ремонт дороги по вул. Набережна – 100 тис. грн;
 • Проведення ремонту частини дороги по вул. Гвардійська – 60 тис. грн;
 • Поточний ремонт дороги по вулиці Приозерна – 500 тис. грн;
 • Поточний ремонт перехрестя пр. Миру та вул. 8 Березня (встановлення світлофору) – 200 тис. грн;

Також, для формування  сприятливого для життєдіяльності середовища, планується виділити понад 2 млн. грн на обслуговування електромереж, оплату за електроенергію вуличного освітлення, очищення та благоустрій колодязів.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: