Народний депутат Андрій Деркач відвідав Кролевець

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 17 листопада народний обранець виступив перед депутатами Кролевецької районної ради, які саме проводили чергову сесію.

Він окреслив свою категоричну позицію щодо виділення коштів на заробітні плати медикам та освітянам з місцевих бюджетів, коли їх повинна перекривати субвенція з державного бюджету. Адже, на його думку, кошти громад краще направляти на розвиток територій.

«Я категорично проти реформи децентралізації, адже нічого хорошого вона нам не дала і краще жити не стало, і грошей не додалося. Так само не підтримую ні медичну, ні освітню реформи, ні продаж земель. Пенсійна реформа теж швидко відгукнеться, адже вже невдоволені державні службовці. Але нам робити треба свою роботу. І моє прохання до всіх присутніх і як від обраного народом депутата, і як від громадянина: відкиньте всі політичні протиріччя, треба домовлятися між собою і розвивати території», – зауважив Андрій Деркач.

До парламентаря звернулися присутні на засіданні зі своїми запитаннями, вони стосувалися прийнятих законів, субвенцій з державного бюджету, соціального захисту населення, медицини, освіти та багато інших наболілих питань.

Після довгої розмови у актовому залі районної ради, народний обранець завітав на свято до аграріїв району. Привітав їх з Днем сільського господарства та вручив Подяки кращим представникам галузі. До слів вдячності на адресу працівників сільськогосподарської сфери долучилися керівники району та міста. Вони вручили трударям Грамоти районної ради та відзнаки від департаменту агропромислового розвитку й керівництва області.

«Щорічні темпи зростання валового виробництва сільськогосподарської продукції на Кролевеччині вражають. Це гідний приклад для інших галузей економіки нашої держави», – відмітив народний депутат.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: