Виговська

Народний депутат буде відстоювати Кролевецьку ЗОШ № 7

Освіта | 20:15, 24.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

Як написав на своїй сторінці у Фейсбук народний депутат України Андрій Деркач, він буде відстоювати інтереси містян щодо збереження школи в Кролевці, а місцеву владу просить прислухатися до людей.

Йдеться про ЗОШ № 7, яка у 2013 році відзначила сторіччя з дня заснування. До народного обранця звернулися батьки учнів школи та мешканці мікрорайону “Подолово”. Вони стурбовані зміною умов надання освіти, адже йде обговорення питання діяльності в громаді опорної школи з філіями. Люди хочуть аби школа залишилась у тому ж статусі, у якому вона функціонує на сьогоднішній день, тобто мала І-ІІ ступені. Звернення до Андрія Деркача підписали 451 місцевий мешканець. Про це зазначається у офіційному листі до Кролевецького міського голови Олександра Бобровицького від народного депутата України.

“Зі слів батьків, на сьогоднішній день, приміщення школи знаходиться в гарному стані, сприятливому для навчання дітей та є найтеплішим у місті, що являється одним із важливих чинників для здоров’я дітей. Як аргумент, батьки також наводять той факт, що у разі (повного або часткового) закриття навчального закладу учням необхідно буде кожен день перетинати залізничні колії, що в свою чергу створює загрозу для їхнього життя”, – зазначається в документі, оприлюдненому у соціальній мережі.

Також, йдеться про стурбованість педагогічного колективу тим, що можливе скорочення і вони можуть втратити роботу. Громада мікрорайону “Подолово” вважає, що зміни умов надання освіти, в подальшому можуть привести до закриття школи.

Тож, народний депутат А.Л. Деркач просить міського голову переглянути дане питання, щоб зняти соціальну напругу і дослухатись до думки громади.

Сьогодні ж, 24 травня, на сесії Кролевецької міської ради, під час доповіді начальника профільного управління Наталії Діброви щодо внесення змін до Програми розвитку освіти, зокрема піднімали й питання організації діяльності опорної школи в Кролевецькій громаді. Було зазначено, що дане питання ще обговорюється з батьками закладів і відповідне рішення може бути представлене депутатам на розгляд лише перед наступною сесією. У свою чергу, депутат міської ради Андрій Чепурний, який представляє мікрорайон “Гончарівка”, висловив занепокоєння щодо питання подальшого функціонування НВК № 4 і просив прозорого та зрозумілого обговорення.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: