«Наш Край»: Громада Кролевця не бачить альтернативи професіоналам та господарникам у владі

Політика | 17:24, 27.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

Закономірна перемога! Саме це словосполучення найбільше характеризує результати Віктора Лехмана, якого обрано на посаду голови Кролевецької громади. Вибори показали безальтернативність господарності та професійного управління. Мешканці відчули можливість суттєво підвищити власний добробут і тому довірили керівництво  громадою представнику«Нашого краю».

«Кролевецька громада втомилася від безгосподарності, некомпетентності та порожніх обіцянок. Наш рідний край потребує великих змін. Ми маємо своїми вчинками доводити, що нам не байдужа доля кожного мешканця громади», – заявив Віктор Лехман.

Професіоналізм та господарність будуть визначальними у роботі усіх громад, які очолили представники «Нашого краю». Мова йде про місто Шостку з вп’яте переобраним головою Миколою Ногою, місто Дружбу з Євгеном Харитоновим, Глухів з Надією Вайло, Ромни з Олегом Стогнієм, Середина-Буду з Олександром Геном, Путивль з Костянтином Гаврильчуком, Ямпіль з Ольгою Губар, Свесси з Сергієм Киркачем тощо.

Більше 10% відсотків мешканців Сумщини також делегували «Наш край» представляти їхні інтереси у обласній раді. Команда професіоналів та  господарників тепер має представництво у районних радах та радах громад.

«Наш край» щиро дякує українцям за зважений вибір на користь людей справи, які своїм життєвим досвідом підтвердили свою здатність покращити добробут області, районів, міст, сіл, а також кожної сім’ї.  

Цей кредит довіри – прямий наказ не дати знищити залишки соціальної держави, створити достойні умови для життя наших співгромадян. «Наш край»  буде принципово відстоювати розвиток доступної медицини, якісної освіти та постійної турботи про соціально та фінансово вразливі категорії населення. Турботи, на яку вони давно зачекались. Ми переконані, що результати роботи «Нашого краю» в громадах продемонструють все більшій кількості українцівефективність дій команди справжніх професійних управлінців.   

Наш край обов’язково переможе, Кролевеччина буде процвітаючою і все це ми реалізуємо з вами разом!

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: