«Наш край – Кролевеччина!»: Ми будемо конкурувати якістю команди та реальною роботою на користь громади

Вибори, Політика | 19:56, 21.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 21 вересня, на історичному подвір’ї музею кролевецького ткацтва відбулася конференція територіальної організації партії «Наш край».

На заході були представлені кандидати до місцевих рад та на голову Кролевецької об’єднаної територіальної громади. Очолив партійний список кандидатів у депутати Кролевецької міської ради та Конотопської районної ради Віктор Бик, нині діючий голова Кролевецької райради.

«Ми зібралися для того, щоб представити команду, яка йде на вибори до місцевих рад, щоб перемогти і змінити життя мешканців Кролевеччини на краще. Команду вчителів, лікарів, підприємців, керівників – професіоналів своєї справи, адже саме за цим принципом була утворена команда «Наш край – Кролевеччина». Серед нас немає політиків, тому що місцева влада – це не місце для політики і політиканів. Ми не будемо змагатися у написанні політичних гасел та пустих обіцянок, ми не будемо поливати брудом наших опонентів. Ми будемо конкурувати якістю команди та реальною роботою на користь громаді», – сказав Віктор Бик.

Серед представлених кандидатів багато знаних людей, фахівців у різних галузях. До слова були запрошені представники «Нашого краю», що будуть балотуватися на місцевих виборах 25 жовтня: Тамара Сердюк, лікар-педіатр, заступник директора районного центру первинної медико-санітарної допомоги; Ольга Петрова, вчитель української мови та літератури СШ № 1; Лідія Макаровець, директор Кролевецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів; Ігор Гуменюк, директор Кролевецького районного будинку культури; Олексій Самойленко, Тулиголівський сільський голова; Володимир Демченко, громадський діяч; Володимир Булах, підприємець. Вони поділилися своїм баченням розвитку нашого краю, кожен у своїй галузі.

«Кожен із присутніх міг би очолити нашу громаду і тому я вдячний, що ви довірили мені балотуватися від такої сильної команди на посаду міського голови Кролевецької об’єднаної територіальної громади. Як зробити життя громади кращим? Що від нас чекають люди? А вони чекають від нас простих речей – це поліпшення якості води, вони хочуть бачити керівниками комунальних підприємств справжніх професіоналів, фахівців. Люди шість років чекають на реконструкцію площі Миру, центрального парку та інших місць відпочинку. Вони чекають від нас збереження лікарні, а медики – достойних заробітних плат. Люди хочуть бачити утеплення шкіл та дитячих садочків, треба починати капітальні ремонти прилеглих територій, спортивних майданчиків. Нарешті вирішити питання централізованого вивозу сміття з приватного сектору. Село не буде існувати без ФАПів, шкіл та дитячих садочків. Треба їх обов’язково зберегти. А люди з сіл не повинні їхати в місто за кожною довідкою. Треба залишити посаду старости в кожній нині існуючій сільській раді. Багато чого потрібно зробити і в інших галузях, і я впевнений, що команда «Нашого краю» впорається», – зауважив під час виступу Віктор Лехман, якого було висунуто кандидатом на посаду Кролевецького міського голову від команди «Наш край – Кролевеччина».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: