Виговська

Наші в Польщі: Делегація з Кролевця відвідала побратимів

Культура | 18:06, 10.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

У рамках культурно-освітньої співпраці Гміни Мальборк та Кролевецького району, на запрошення польської сторони, творча делегація Кролевеччини, з 3 по 7 травня, відвідали закордонних побратимів, які свого часу були гостями Міжнародного літературно-мистецького фестивалю «Кролевецькі рушники».

Гурт «Мальви» дарував своє мистецтво – українську народну пісню жителям польських сіл Краснієво, Ласовіце Вєльке. З великою концертною програмою колектив виступив на заході з нагоди 70-річчя заснування Добровольчої пожежної дружини в селі Стоги поряд з відомими в Польщі гуртом «New Smile» та співаком Andre. На заході презентувалась виставка кролевецького рушника – елемента нематеріальної культурної спадщини України.

У програмі візиту відбулися зустрічі з керівництвом Гміни Мальборк. Зокрема, керівником делегації — Наталією Сірою було вручено Кролевецький рушник війту гміни Марчину Квятковські та іншим представникам польської громади.

Для кролевчан були проведені екскурсії до закладів освіти та культури гміни (громади) та історичних пам’яток міст Мальборк, Ельблонг, Гданьськ, Сопот.

Джерело: Кролевецька районна рада

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: