Навесні у Кролевці встановлять скейт-парк, який вже доставлено від виробника

Інфраструктура | 17:05, 17.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили в Кролевецькій міській раді, наприкінці року громада отримала чудовий “подарунок під ялинку” – скейт-парк.

Ідея щодо облаштування скейт парку в Кролевці зародилася у міського голови Олександра Бобровицького ще в 2016 році, але за браком коштів реалізацію даного проекту весь час переносили.

У червні 2018 року першим, хто надав фінансову допомогу у розмірі 48 тис грн саме для облаштування скейт-парку був Володимир Горох – депутат Сумської обласної ради.

“Нарешті, ідея із новим місцем для активного відпочинку дітлахів та молоді стала не “планом на майбутнє”, а реальністю. Планувалося закупити перший набір елементів, а далі – по мірі надходження коштів – зібрати повноцінний комплекс. Та сталося все краще і швидше, ніж планувалося”, – зауважують в міськраді

Восени 2018 року, за клопотанням ще одного депутата Сумської обласної ради В.В. Лугового, було виділено ще 200 тис грн на придбання елементів скейт-парку. Так з’явилася можливість придбати одразу ж повний набір елементів.

Тож, 5 грудня, завдяки співпраці з компанією “Right park” (http://rightpark.com.ua) до Кролевця було доставлено повноцінний комплекс елементів, але у розібраному вигляді, бо встановлення і відкриття нової зони для активного відпочинку планується навесні 2019 року після підготовки асфальтного покриття під майданчик.

Скейт-парк буде розміщуватись на стадіоні «Спартак» ім. М.В. Лавринця на місці баскетбольного майданчика, який на разі не використовується за призначенням через незадовільний стан асфальтного покриття.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: