Виговська

Не 3, а 5: до Верховної ради подано законопроєкт про утворення 5 районів на Сумщині

Реформи | 10:34, 4.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

Міністерство розвитку громад та територій України подало до Верховної Ради України законопроєкт, яким визначено утворення на Сумщині п’яти районів: Конотопський (з адміністративним центром у місті Конотоп), Охтирський (з адміністративним центром у місті Охтирка), Роменський (з адміністративним центром у місті Ромни), Сумський (з адміністративним центром у місті Суми) та Шосткинський (з адміністративним центром у місті Шостка).

Проєкт постанови «Про утворення та ліквідацію районів» Міністерство розвитку громад та територій України розробило на основі пропозицій робочих груп при облдержадміністраціях. І Міністерство звернулося до обласних державних адміністрацій за погодженням проекту зазначеної постанови. Сумська обласна державна адміністрація погодила зазначений проект 03.06.2020.

Заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода повідомив: «За планом реформи, до середини липня цього року передбачаємо, що Верховна Рада прийме постанову про утворення в Україні нових районів. У зв’язку з цим, вже зараз треба розуміти, як після ліквідації нинішніх і створення нових районів будуть реорганізовуватися місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, як вирішуватимуться між ними питання правонаступництва комунального і державного майна, бюджетних ресурсів, прав та інших зобов’язань».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: