Недороблений генплан Кролевецької ОТГ будуть доопрацьовувати

Інфраструктура | 21:20, 16.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

На останній сесії Кролевецької міської ради депутати виділили 400 тисяч гривень на доопрацювання генерального плану міста.

Як розповів начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю міського управління ЖКГ Микола Козачинський,  на виконання даних робіт кілька днів тому розпочався тендер.

“Доопрацьовувати потрібно, бо помінялися знаки, найменування вулиць, помінялися економічні зони розвитку нашого міста. Всі зміни до генплану потрібно вносити, тому що змінилися самі масштаби. Його потрібно привести  у відповідність до законодавчих актів, щоб цим генпланом могли користуватися”, – розповів він.

До речі, у наших сусідів, у місті Шостка наприкінці лютого вже й затвердили новий Генплан міста. Це сталося вперше за 35 років. Про це пише місцеве видання Шостка.INFO. Новий документ сучасний – розроблений в паперовому і 3-D форматах. Надалі планується налагодити роботу з супутниковими системами, що ще більше розширить функціональність плану. Наприклад, в он-лайн режимі можна буде «пройтися» по місту, подивитися будь-яку будівлю і його розміри.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: