Не пройшло й півроку: У Кролевці вимагають притягнути до відповідальності начальника управління ЖКГ за сніговий колапс

 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 29 березня, розглянувши питання порядку денного одинадцятої сесії Кролевецької міської ради, депутатський корпус заслухав своєрідний “крик душі” від кролевчанина Олександра Юдіна, який є помічником депутат Оксани Пилипенко. Він звертався до присутніх від громади Кролевця, яка, за його словами, вкрай не вдоволена роботою керівника управління ЖКГ Сергія Хоменка та підпорядкованих йому комунальних служб під час розчищення снігу в місті Кролевець. Підтримали Олександра депутати від фракції “Відродження”, зокрема її голова Василь Коростильов звернувся до мера міста з тим, щоб розглянути питання про винесення догани начальнику управління ЖКГ і розглянути доцільність перебування його на посаді, взагалі.

Своє невдоволення роботою Сергія Хоменка та його підлеглих, а саме у питаннях організації розчищення міста від снігу, висловили депутати Оксана Пилипенко, Віктор Лехман, Ігор Дорош, Володимир Булах. Дали слово на сесії і представникам громадськості, які теж були обурені станом справ з дорогами міста.

Було вирішено на наступну сесію зобов’язати начальника управління ЖКГ та керівників комунальних підприємств прозвітувати про роботу в зимовий період, також у протокольне рішення, за яке проголосували депутати, внесено подання до міського голови стосовно притягнення відповідальних за сніговий колапс у місті до дисциплінарної відповідальності. До слова, жодного з представників комунальників міста, під час розгляду даного питання, на сесії не було.

А перед цим, депутатський корпус проголосував за зміни до Програми економічного і соціального розвитку Кролевецької міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018 рік і з міського бюджету було виділено 130 тисяч гривень на ліквідацію наслідків снігової негоди.

Нагадаємо, управління житлово-комунального господарства, будівництва та комунальної власності Кролевецької міської ради діє як юридична особа публічного права з 1 лютого 2018 року.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: