Недоступна доступність: чи мають люди з інвалідністю доступ до важливих об’єктів Кролевеччини?

Суспільство | 10:51, 6.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

У цьому році створені безпечні умови для користування осіб з обмеженими фізичними можливостями на об’єктах: добудова торгового залу до магазину «Продовольчі товари» на пл. Миру, 6а; магазин «Продовольчі товари» маслозаводу по вул. Героїв України, 28; магазин «Промислові товари» по вул. Лесі Українки, 2 б в місті Кролевець. Про це сьогодні, 6 листопада, на апаратній нараді при голові РДА,  повідомив начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА Олексій Анцибор.

На стадії будівництва знаходяться пандуси до будівель магазину «Продовольчі товари» по вул. Героїв України, 84а, реконструкція гуртожитку ТОВ «Дар» з офісними приміщеннями по вул. 8 Березня, 3 а.

Забезпечені місця для паркування транспортних засобів з ручним керуванням автомобілів на пл. Миру, 1, вул. Лесі Українка, 3 та по вул. Грушевського, 21.

Дане питання контролюється відповідною робочою групою, створеною при РДА. Також діє розпорядження голови РДА з даного питання.

За словами посадовця, за весь час дії заходів створені безпечні умови для користування осіб з обмеженими фізичними можливостями на 60 об’єктах. З них відповідають вимогам державних будівельних норм і правилам 27 об’єктів.

Дообладнання підлягають ще багато об’єктів в районі, зокрема виборчі дільниці, будинки культури, школи, дитячі садочки тощо.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: