Негода наробила лиха на Кролевеччині

 Поділитися

Поділитися в

Негода, яка вирувала цієї ночі у громаді, наробила лиха. Вітром повалені дерева, обірвані лінії електропередач, понівечені балкони, дахи будівель. Без електропостачання залишились  сільські населені пункти та деякі вулиці міста.

Зранку ліквідують наслідки буревію комунальні підприємства, енергетики та інші міські служби.

«Прохання зберігати спокій та подбати про власну безпеку, не підходити близько до обірваних електропроводів! Наберіться терпіння. Всі служби працюють», – зазначив міський голова Віктор Лехман.

За наслідками буревію звертатися на телефони «гарячої лінії» Кролевецької міської ради:0989042766, або  0505130817.

Відділ ЖКГ – тел. 0984250594

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору