Виговська

Німецькі енергокомпанії готові збільшувати інвестиції в Кролевецьку ОТГ

Інвестиції | 15:45, 13.02.2020
 Поділитися

Поділитися в

Під час розширеної зустрічи з керівництвом ESE Investment AG та представниками компаній ENERCON та Solea AG, в кабінеті міського голови Олександра Бобровицького, відбулася презентація намірів інвесторів з Німеччини щодо розширення їх діяльності на теренах Кролевецької ОТГ.

Перед цим вони відвідали земельні ділянки, де планують розміщувати сонячні панелі та вітряки для отримання електричної енергії і постачання її до об’єднаних електричних мереж країни. Їх супроводжували представники проектного інституту з міста Харків.

“Сьогодні ми говоримо про використання енергії Сонця та вітру для отримання електроенергії і розміщення потужностей на території Кролевецької громади. Ми використовуємо передові технології, які вже багато років діють в Німеччині. Надалі, можливе впровадження і переробки біомаси, а також створення на теренах Кролевеччини інноваційного технологічного центру”, – наголошували інветори на зустрічі.

Кролевецький міський голова Олександр Бобровицький зазначив, що залучення інвестицій в громаду та створення нових робочих місць – це пріоритет у плані розвитку краю, тож співпраця з такими потужними Німецькими підприємствами буде корисною обом сторонам. До того ж, співробітництво на умовах прозорості і довіри  – це той мінімум, який буде забезпечено керівництвом ОТГ.

“У нас немає корупції, ми працюємо чесно і відкрито. Це і стало поштовхом до того, що за останні роки ми залучили до співпраці, як внутрішніх так і зовнішніх інвесторів”, – підкреслив Олександр Бобровицький.

На зустрічі також було наголошено, що окрім ведення власної діяльності, керівництво енергопотужностей готове вкладати кошти в соціальні об’єкти – це стосується шкіл, зокрема на сьогодні вже 20 тисяч євро передано на потреби ЗОШ № 5, також розглядається можливість створення у Кролевці міського пляжу на Козинському ставку, розміщення закладів відпочинку тощо

Наприкінці заходу, представник компанії ENERCON вручив Кролевецькому міському голові макет вітряка, який працює від сонячної батареї. Подібні вітряки, проте реальних розмірів, планують установлювати на території Кролевецької ОТГ.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: