Нове опитування: Як ви ставитеся до того, що жінкам необхідно буде ставати на військовий облік?

Армія | 13:00, 12.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

17 грудня 2021 року набув чинності наказ Міністерства оборони № 313 Про затвердження Переліку спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, після одержання яких жінки беруться на військовий облік військовозобов’язаних.

Відтепер жінки в Україні є військовозобов’язаними та мають стати на військовий облік — що це означає?

Згідно з цим документом, відтепер громадянки України віком до 60-ти років є військовозобов’язаними та мають обов’язково стати на облік у військкомат. Дія цього наказу стосується тих жінок, які мають диплом про одержання професії або спеціальності з опублікованого в документі переліку. А він — дуже широкий: хімія і біологія, ветеринарна медицина й інженерія, прикладна математика й міжнародні відносини, журналістика й видавнича справа, залізничний транспорт і пожежна безпека, музичне мистецтво, психологія та багато іншого. Загалом це — понад 100 спеціальностей.

Серед жінок переважає різна думка стосовно цього наказу. Хтось до цього поставився з розумінням, а комусь узагалі байдуже. Сьогодні ми запускаємо опитування, у якому хочемо дізнатися думку жителів Кролевеччини стосовно цього нововведення. Дякуємо за відповідь.

Як ви ставитеся до того, що жінкам необхідно буде ставати на військовий облік?

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: