Нове життя для України – на виїзді бригади «103»: лікарі екстреної медичної допомоги Кролевця прийняли пологи на місці виклику
Поділитися в
Копіювати посилання
21 лютого о 03:41 на лінію «103» надійшов виклик у село Реутинці Кролевецької громади — у жінки розпочалися перейми. Про це пише Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
На допомогу негайно виїхала бригада Кролевецької підстанції у складі парамедика Тетяни Олександрівни Гребенюк та екстреного медичного техніка Ігоря Анатолійовича Жили.
Після огляду породіллі Тетяна Олександрівна дійшла висновку, що транспортувати жінку до пологового відділення вже немає часу — пологи були стрімкими. Було прийнято професійне рішення приймати їх на місці.
О 04:17 народилася дівчинка.
Завдяки злагодженим, впевненим та професійним діям медиків пологи пройшли благополучно. Породілля та новонароджена були доставлені до закладу охорони здоров’я для подальшого нагляду.
Щиро вітаємо родину з народженням донечки!
Дякуємо нашим працівникам за професіоналізм, людяність і щоденну готовність бути поруч у найвідповідальніші миті життя.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
