Обласні депутати засідали в Кролевці

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 22 червня, у кабінеті голови Кролевецької РДА працювали депутати обласної ради. Було проведене виїзне засідання постійної депутатської комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення , переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства (голова комісії – Магомед Галаєв), до якої входить і депутат від Кролевеччини Володимир Горох.

За участі керівництва області та Кролевецького району, розглядалися питання щодо забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників АТО, а також стан реформування галузі медицини в Кролевецькому районі. З даних питань інформували заступник начальника управління – начальник відділу соціальних гарантій, пільг та компенсацій Департаменту соцзахисту ОДА Надія Степаненко та начальник управління соцзахисту РДА Тетяна Харитонова. Ознайомили зі станом реформування медичної галузі начальник обласного управління охорони здоров’я Сергій Бутенко та головний лікар ЦРЛ Сергій Побивайло.

Принагідно учасники засідання побували в Кролевецькій лікарні, де поспілкувалися з колективом закладу, ознайомилися з матеріально-технічною базою та станом утримання будівель. На місці вивчали і результати підписної кампанії в районі. За словами депутата обласної ради Володимира Гороха, на сьогодні 14 тисяч мешканців району вже обрали собі лікаря і підписали декларації.

“Підписання декларацій в Кролевецькому районі йде навіть результативніше, ніж в цілому по області. Єдина на сьогодні проблема – це незабезпеченість лікарів первинної ланки комп’ютерною технікою. Проте кошти на придбання комп’ютерів були виділені з районного бюджету, і з бюджетів громади та сільських територій. Найближчим часом будуть облаштовані робочі місця для лікарів-терапевтів та загальної практики-сімейної медицини”, – розповів депутат.

Щодо придбання нового рентгенапарату для Кролевецької центральної районної лікарні, на який депутатський корпус районної ради виділив 2 мільйони гривень з районного бюджету, очікуючи співфінансування з області, то Володимир Горох вислови надію, що на вересневій сесії дане питання буде вирішене. “На найближчу сесію, на жаль, маємо досить напружений бюджет, тож сподіваюсь, що на вересневу питання Сумського та Кролевецького районів, у частині придбання рентгенапаратів, буде вирішене. Адже голова обласної державної адміністрації та голова обласної ради обіцяли, що ті райони, які забезпечать відповідне співфінансування, будуть першочергово підтримані в області”, – зауважив він.

Також було зазначено, що обласна програма щодо забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат на пільговий проїзд учасників АТО в Кролевецькому районі виконується. Проблемних питань немає. Кошти виділяються. Закон України та постанова КМУ з даних питань виконується на Сумщині загалом, й на Кролевеччині зокрема.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: