Виговська

Обласні лікарі їздитимуть в райони на новенькому автомобілі

Медицина | 13:20, 13.09.2019
 Поділитися

Поділитися в

Голова Сумської обласної ради Володимир Токар передав ключі від новенького автомобіля «Форд-транзит» головному лікарю обласної клінічної лікарні Володимиру Гороху. Вартість автівки – 1 млн 200 тисяч грн і придбана вона за кошти, які вивільнилися по ПДФО, завдяки перереєстрації лікарні у район. Про це повідомили у Сумській обласній раді.

Мікроавтобус «Форд Транзит» розрахований на 15 посадочних місць. Він облаштований системою кондиціонування і призначений для перевезення бригад лікарів – вузькопрофільних спеціалістів, які супроводжуватимуть пересувний діагностично-лабораторний комплекс.

Пересувна міні-лабораторія була закуплена у грудні минулого року за 6,5 млн грн. Вона оснащена аналізаторами, що дозволяють проводити загальний аналіз крові та сечі і аналіз крові на цукор. Є апарат УЗД, вимірювач очного тиску (діагностика глаукоми), поліфункціональне електричне крісло-кушетка, яке можна використовувати для гінекологічних і інших оглядів, холодильник та автоклав (стерилізація інструментів).

Новенький «Форд Транзит» разом з діагностично-лабораторним комплексом їздитиме різними районами області для того, аби лікарі мали змогу здійснювати профілактичні огляди, виявляти ранні стадії онкологічних хвороб або надавати допомогу жителям області. Висококваліфіковані спеціалісти діагностуватимуть хвороби серця, кишково-шлункового тракту, органів дихання, сечостатевої системи, гінекологічні захворювання та початкові стадії злоякісних утворень.

Володимир Горох розповів, що у такому складі – пересувний діагностично-лабораторний комплекс та мікроавтобус для лікарів – спеціалісти можуть доїхати до найвіддаленіших населених пунктів Сумщини. Лікарська бригада формується за заявками з районних центральних лікарень і центрів первинної медико-санітарної допомоги. Виїжджає не менше одного разу на місяць.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: