Обласному депутату від Кролевеччини вручили почесний знак

Медицина, Персоналії | 09:39, 30.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Під час відкриття п’ятьох відділень обласної клінічної лікарні, які “переїхали” на вул. Ковпака,18  у місті Суми, голова Сумської обласної ради Володимир Токар відзначив головного лікаря закладу, депутата облради Володимира Гороха. Про це повідомляють на сайті обласної ради.

Керівник депутатського корпусу вручив йому почесний знак Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» 3 ступеня.

«Я впевнений, що всі наші задумки, пов’язані з модернізацією системи охорони здоров’я Сумщини, втіляться в життя, і з нас буде брати приклад вся Україна», – сказав Володимир Токар, вручаючи нагороду.

Також зазначають в облраді, з обласного бюджету на перепрофілювання блоку Б Сумського обласного клінічного психоневрологічного диспансеру в терапевтичний корпус було виділено 10 млн. грн, більша частина з яких майже 5,2 млн – на обладнання.

В області розроблено проект, який передбачає будівництво обласної лікарні у три етапи. Першим стала реконструкція приміщень обласного психоневрологічного диспансеру під обласну клінічну лікарню. У найближчих планах у рамках другого етапу планується добудова блоку В головного корпусу з допоміжними будівлями і спорудами, зокрема створення овочесховища та гаража на 7 автомобілів з теплим складом. У завершальному третьому етапі – будівництво нового хірургічного корпусу та об’єктів інфраструктури лікарні, серед яких пральня, харчоблок та інші.

Окрім цього, передбачено будівництво триповерхового навчального корпусу для студентів медичних спеціальностей Сумського державного університету та посадкового майданчика для санітарної авіації для потреб Сумської обласної клінічної лікарні та Сумської обласної клінічної дитячої лікарні.

Планується, що в районі вул. Ковпака сконцентруються обласні лікувально-профілактичні заклади: обласні клінічні лікарні для дорослих та дітей, обласний кардіологічний диспансер, обласний клінічний госпіталь, пансіонат для ветеранів війни та праці, що дасть можливість не гаяти час на обстеження та встановлення діагнозу.

Фото з сайту Сумської обласної ради

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: