Обласний депутат Володимир Горох відвідав округ

Влада | 21:58, 16.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 16 лютого, депутат Сумської обласної ради Володимир Горох побував в Кролевецькій територіальній громаді з робочим візитом.

Перш за все він відвідав дошкільний навчальний заклад № 5 міста Кролевець, де поспілкувався з колективом дитячого садка, надав допомогу необхідними канцелярськими товарами, матеріалами для роботи та вручив солодощі для вихованців закладу.

“До нас Володимир Васильович приїздить щораз, як буває в Кролевці і постійно надає нам допомогу. Розпочалося все з пилососу, за допомогою у придбанні якого до депутата звернулись батьки дітей, що виховуються в нашому закладі. І він допоміг. Потім подарував нам комп’ютер і завжди допомагає з усім необхідним. Привозить і солодощі для вихованців. Від усього колективу нашого закладу та батьків вихованців ми щиро вдячні Володимиру Васильовичу за увагу до нашого садочка”, – сказала завідувач закладу дошкільної освіти Світлана Харченко.

Також обласний депутат презентував для роботи працівників Кролевецького міського Будинку дітей та юнацтва мультимедійний принтер, який передав під час зустрічі в закладі позашкільної освіти. Він передав і продукти харчування підопічним Кролевецького територіального центру соціального обслуговування.

Відвідав Володимир Горох і урочисте відкриття Чемпіонату Україні зі спортивного орієнтування на лижах, що проходить з 15 по 19 лютого в с. Реутинці. Він відзначив переможців змагань першого дня, адже саме сьогодні був даний старт перегонів на подовженій дистанції (мас-старт).

Завтра,17 лютого, депутат планує провести не менш насичений день, зокрема о 9.00 ранку, у приміщенні Кролевецької районної ради відбудеться прийом громадян з особистих питань, а потім народний обранець відвідає свято Масляної в Кролевці.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: