Обласний “Різдвяний передзвін” для вихованців станції юних техніків

Освіта | 12:39, 28.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

На минулому тижні в Сумах відбулося обласне новорічне свято «Різдвяний передзвін». Про це повідомляється на сайті Кролевецької районної Станції юних техніків.

У межах свята пройшов також і  обласний форум патріотичних справ дітей та учнівської молоді.

Його учасники зібралися в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, щоб презентувати результати науково-технічної, дослідницько-експериментальної роботи за завданнями обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці!».

Майже 300 дітей долучилися до участі в майстер-класах, інтерактивних іграх, захистів-презентацій. Команду Кролевецької райСЮТех представляли призери цьогорічних виставок: Олексій Тригуб, Денис Жила, Владислава Яценко та Анастасія Тищенко (вихованці гуртків Автомоделювання-кер. Лата В.І. та Народної творчості-кер. Бондарєва Л.В.)

Яскравим новорічним подарунком для учасників свята стала концертна програма в Палаці культури «Хімік»  за участі кращих дитячих творчих колективів закладів позашкільної освіти області.  Наприкінці святкування  кожна дитина отримала Новорічні подарунки.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: