Обов’язковий платіж: в управлінні соцзахисту пояснили дану вимогу

 Поділитися

Поділитися в

Як пояснила начальник управління соціального захисту населення Кролевецької РДА Тетяна Харитонова, знову повертається вимога щодо безумовної сплати обов’язкового платежу. Громадяни, яким надано субсидію, мають сплачувати свою обов’язкову частку витрат на оплату послуг.

За її словами, відповідно до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій громадяни, яким призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, зобов’язані щомісячно сплачувати свою обов’язкову частку витрат на оплату послуг.

З 1 жовтня цього року, якщо вартість фактично спожитої послуги менша обсягу обов’язкового платежу, субсидіант має право сплачувати лише вартість фактично спожитої послуги.

Несплата обов’язкової частки плати тягне за собою:

  • не призначення субсидії на наступний термін;
  • за рішенням комісії надання призначеної субсидії припиняється коли домогосподарству припинено надання житлово-комунальних послуг, внаслідок того, що громадянин має заборгованість із сплати обов’язкової частки платежу за житлово-комунальні послуги, внеску\платежу ОСББ, ЖБК тощо на оплату витрат на управління багатоквартирним будинком, встановленої йому на час призначення субсидії і загальна сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян на день припинення такої послуги.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: