Обрано голову Кролевецької районної ради

Влада, Офіційно | 11:32, 24.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 24 квітня, проходить тридцята сесія Кролевецької районної ради сьомого скликання.

27 депутатів, які зібралися в сесійній залі, першим питанням в Порядку денному обирали голову Кролевецької районної ради.

Так, більшістю голосів (26 депутатів), під час таємного голосування, очільником депутатського корпусу обрано Віктора Михайловича Бика – депутата районної ради сьомого скликання, відомого підприємця і мецената Кролевеччини.

«Ми, практично більше трьох років збираємося з вами в цій сесійній залі. Незалежно від політичних вподобань, ми всі рішення приймаємо виважено і працюємо однією командою. І я впевнений, що  і надалі ми будемо працювати в такому напрямку», – сказав новообраний голова Кролевецької районної ради.

Потім, приступаючи до обов‘язків голови райради, він прийняв Присягу посадової особи місцевого самоврядування.

Варто зазначити, що кандидатуру Віктора Бика було винесено на голосування за голову райради депутатською фракцією «Воля народу», яку він очолював. Як зазначив депутат від даної політичної сили Анатолій Мехедок, свого колегу вони знають як чесну, порядну і принципову людину, яка віддана Кролевеччині і зможе продовжити справу колишнього голови райради Миколи Авраменка задля розвитку Кролевецького району.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: