Обрано секретаря міськради, заступників голови та змінено структуру Кролевецької міської ради, її виконавчого комітету та виконавчих органів ради

Влада | 20:31, 18.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 18 листопада, новообраний депутатський корпус Кролевецької міської ради восьмого скликання прийняв рішення про затвердження структури апарату Кролевецької міської ради, її виконавчого комітету та виконавчих органів ради. Також, за поданням Кролевецького міського голови Віктора Лехмана, таємним голосуванням було обрано секретаря міської ради, відкритим волевиявленням депутатів призначено заступників міського голови та керуючого справами виконкому міськради.

Так, секретарем Кролевецької міської ради більшістю голосів (22 – “За”, 1 – утримався) обрано Сергія Михайловича Козинця.

Сергій Михайлович Козинець, 33 роки

Має повну вищу освіту. У 2009 році закінчив Харківський інститут фінансів Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі за спеціальністю “Спеціаліст з фінансів”. У 2020 році здобув освітній рівень Магістр публічного управління та адміністрування в Харківському регіональному інституті Національної Академії державного управління при Президентові України. Свою трудову діяльність розпочав у 2009 році у фінансовому управлінні Кролевецької РДА на посаді провідного спеціаліста бюджетного відділу. З лютого місяця 2010 року працює у Кролевецькій районні раді, до тепер обіймав посаду начальника відділу організаційної роботи та комунальної власності. Має стаж роботи в органах місцевого самоврядування 10 років. У 2020 році обраний депутатом Кролевецької міської ради восьмого скликання.

У новообраного Кролевецького міського голови, на відміну від попереднього, буде два заступники та керуючий справами виконавчого комітету Кролевецької міської ради. Також до складу керівництва введено і 21 посаду старост. Однак, до остаточного об’єднання та визначення старостинських округів, а це може тривати і весь наступний рік, усіх нині діючих сільських голів призначено виконуючими обов’язки старост, окрім Мутинської сільської ради: там питання в.о. залишається відкритим, адже сільського голови немає, а секретар сільради відмовилась виконувати обов’язки старости.

Отже, заступником Кролевецького міського голови, який опікуватиметься гуманітарними питаннями та соціальним захистом населення, більшістю голосів (21 – “За”, 2 – не голосували) призначено В’ячеслава Павловича Жовтю.

В’ячеслав Павлович Жовтя, 36 років

Має повну вищу освіту за спеціальністю інженер-залізничник. Трудову діяльність розпочинав у 2003 році у МКП “Кролевецьтеплоенерго”. Потім працював на АТ “Укрзалізниця”, спочатку електромонтером, потім електромеханіком. З 2010 по 2014 рік був головою Молодіжної ради профспілки Конотопської дирекції залізничних перевезень. З 2015 по 2017 рік був депутатом Кролевецької міської ради сьомого скликання. З 2017 року працював у виконавчому комітеті Кролевецької міської ради на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. З 2018 і до тепер – начальник відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Кролевецької міської ради. У 2020 році обраний депутатом Кролевецької міської ради восьмого скликання.

Заступником Кролевецького міського голови з питань житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та благоустрою Кролевецької міської ради обрано Олега Олександровича Шпринделя (20 – “За”, 1 – “проти”, 1 – “утримався”, 1 – не голосував)

Олег Олександрович Шприндель, 51 рік

Має повну вищу освіту. У 1994 році закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю “Технологія спецелектрометалургії ливарних сплавів”, кваліфікація – інженер-металург. У 2007 році закінчив Харківський регіональний інститут Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю “Державне управління, кваліфікація – магістр державного управління. Трудову діяльність розпочав у 1994 році з  товарознавця-експедитора ТОВ “Орлан ЛТД”. Працював комерційним директором ЗАТ “КАЗ”. З 1995 по 1998 років – заступник голови Кролевецької РДА з питань ЖКГ. З 2005 по 2006 роки – заступник голови правління ВАТ “Кролевецька фабрика “Художнє ткацтво”. З 2006 по 2010 – заступник голови Кролевецької РДА з питань ЖКГ. З 2010 по 2014 – голова Кролевецької РДА. З 2014 по 2017 роки – керівник департаменту комплексного обслуговування нерухомості ТОВ “ШЕН-СЕРВІС”. З 2017 року по даний час – головний інженер ТОВ “Кролевецький комбікормовий завод”.

Керуючим справами виконавчого комітету Кролевецької міської ради призначено Олега Борисовича Халецького. Його обрали 22 голосами депутатів міської ради, 1 – утримався.

Олег Борисович Халецький, 46 років

Має повну вищу освіту. У 1997 році закінчив Сумський державний університет за спеціальністю “Гідравлічні машини, гідропривід та гідропневмоавтоматика”, кваліфікація – інженер-механік. У 2006 році – Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю “Державне управління”, кваліфікація – магістр державного управління. Починав свій трудовий шлях з інженера з ремонту енергомеханічного відділу АТ “Кролевецький арматурний завод”. Потім працював інженером з котлонагляду та протипожежній профілактиці відділу охорони праці та техніки безпеки АТ “Кролевецький арматурний завод”. З 1999 року і по тепер працює на державній службі – понад 20 років. Пройшов шлях від спеціаліста І категорії юридичного відділу секретаріату Кролевецької РДА до заступника голови з питань організаційної та кадрової роботи. З 2005 року і до тепер – керівник апарату Кролевецької РДА.

Щодо нової структури апарату, виконкому та виконавчих органів Кролевецької міської ради, то всього у новостворених структурах введено 137,5 штатних одиниць.  Окрім керівництва міської ради до структурних підрозділів увійшли відділ організаційної, кадрової та інформаційної роботи, загальний відділ, юридичний відділ.

До структурних підрозділів виконавчого комітету Кролевецької міської ради: відділ бухгалтерського обліку, фінансової звітності та господарської діяльності, відділ економічного розвитку та інфраструктурних проєктів, відділ земельних відносин та охорони навколишнього середовища, Центр надання адміністративних послуг, сектор архівної роботи, відділ комунального майна, служба у справах дітей, відділ соціального захисту населення, відділ з питань цивільного захисту, відділ містобудування та архітектури, відділ молоді та спорту, відділ охорони здоров’я.

Структурними підрозділами виконавчих органів Кролевецької міської ради – фінансове управління, відділ державного архітектурно-будівельного контролю, відділ житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та благоустрою, відділ освіти та відділ культури і туризму.

Варто зазначити, що структура апарату Кролевецької міської ради, її виконавчого комітету та виконавчих органів ради набирає чинності з 1 січня 2021 року, крім розділу “Керівництво міської ради і виконавчий комітет”, який набирає чинності від сьогодні, 18 листопада та пунктів 1.1., 2.11 розділу “Структурні підрозділи апарату Кролевецької міської ради” та розділу V структури виконавчих органів міської ради, які набирають чинності з 1 грудня 2020 року.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: