ОДА: Держкомтелерадіо штрафуватиме за продаж антиукраїнських книжок

Суспільство | 09:42, 14.01.2018
 Поділитися

Поділитися в

У грудні минулого року набув чинності наказ Державного комітету телебачення і радіомовлення України щодо накладення адміністративно-господарських штрафів за ввезену з Росії або тимчасово окупованих територій видавничу продукцію. Повідомляється на сайті Сумської облдержадміністрації.

Відтепер видавнича продукція, що виготовлена та ввозиться з території держави-агресора або тимчасово окупованих територій України без наявності відповідного дозволу на її ввезення, вилучатиметься з обігу уповноваженими особами Держкомтелерадіо. Вилучення відбуватиметься на підставі звернень правоохоронних органів, юридичних та фізичних осіб.

На правопорушників накладатиметься адміністративно-господарський штраф у розмірі 10 мінімальних заробітних плат за кожен випадок такого розповсюдження, що буде вчинене вперше, або у розмірі 50 мінімальних заробітних плат за кожен наступний випадок розповсюдження.

Ввозити можна лише ту продукцію, на яку є відповідний запис про дозвіл на ввезення в інформаційно-телекомунікаційній системі органів доходів і зборів та Реєстрі видавничої продукції держави-агресора, дозволеної до ввезення та розповсюдження на території України, за умови документального підтвердження факту її придбання.

Як нагадують в інтернет-виданні Шостка.INFO, нещодавно в одному з магазинів Сум були виявлені зошити із зображенням радянських діячів, причетних до геноциду українського народу, прапора РФ, георгіївської стрічки, російської зброї та ін.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: